Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 52 Głosów - 3.52 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BRAK CHODNIKÓW O PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH!!!!
15-12-2015, 23:01
BRAK CHODNIKÓW O PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH!!!!
Drodzy Sąsiedzi,

Pewnie nie tylko ja, zwróciłam uwagę na brak chodnika przed osiedlem. Aby dostać się np. fo MarcPola trzeba cofnąć się spory kawałek na prawo do najbliższego przejścia dla pieszych aby móc dojść do sklepu chodnikiem. Problem w tym, że ani do tej zebry ani do przystanku autobusowego po lewej stronie osiedla nie ma jakiegokolwiek dojścia. Nawet nie ma jak przejść "bokiem" bo jest jedno wielkie pobojowisko i jakieś mini-rowy...? Kobieta z wózkiem dziecięcym nie ma jak przejechać na drugą stronę, a trudno żeby przez jezdnię, tak jak prowadzi wyjazd z osiedla.
Może warto byłoby zebrać wspólnie siły i sporządzić jakieś pismo z naszymi podpisami. Osobiście, nie wyobrażam sobie, żeby taki stan rzeczy pozostał na stałe.

P.S. Swoją drogą ciekawe jak mieszkańcy Wiśniowego Sadu poradzili sobie z taką sprawą i jak szybko. O ile w ogolóle musieli? Być może deweloper doprowadził dla nich chodnik do osiedla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2016, 00:46
RE: BRAK CHODNIKÓW O PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH!!!!
Witaj, został złożony projekt w ramach budżetu partycypacyjnego o wybudowanie chodników, oświetlonego przejścia dla pieszych zadaszenia dla przystanku i progów zwalniających

Więcej informacji jest na FB osiedla.
17-01-2016, 14:41
RE: BRAK CHODNIKÓW O PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH!!!!
Tak, już wiem. Dziękuję. Ostatnio podpisywałam pismo odnośnie tego tematu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.