Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 41 Głosów - 2.83 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autobusy 104
03-12-2015, 13:31
Autobusy 104
Sąsiedzi korzystający z komunikacji miejskiej, czy słyszeliście coś na temat planowanej zmiany trasy linii 104? Dziś znalazłam taki artykuł -
http://www.bialoleka.waw.pl/aktualnosc-4...4_211.html . Wydaje mi się, że chcą nam zabrać linie 104. Czy ktoś coś wie w temacie?

Pozdrawiam,
Sąsiadka z WS
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2015, 13:39
RE: Autobusy 104
Tak, zmienią trasę, szerzej na profilu fb o tym rozprawialiśmy. Kontaktowałam się z ztm i dzielnicą, jest to już zatwierdzone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-12-2015, 15:08
Gdzie mogę znaleźć info w tej sprawie?
03-12-2015, 19:12
może byśmy się zjednoczyli w sprawie tego autobusu i pisali, pisali, pisali im więcej tym lepiej.
04-12-2015, 18:01
Info takie ogólnikowo jest na stronie dzielnicy białołęka, a 104 i tak zabiorą sprzed naszego osiedla.
05-12-2015, 21:56
Bez sensu. Inni chcieli autobus, to zabierają nam, zamiast puścić tam nową linię. Zostanie nam tylko mały, zawsze perzepełniony autobusik 204.
Teraz 104 ominie 2 ( a wkrótce 3) duże osiedla. Gdybyśmy zebrali podpisy, byłoby ich pewnie więcej, niż mieszkańców przy "nowej trasie". Może trzeba działać...
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.