Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 101 Głosów - 3.06 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zalety inwestycji
03-09-2012, 18:29
Zalety inwestycji
Osiedle Viva Garden: Co takiego przemawia na korzyść tej inwestycji, jakie są jej plusy? Dobrze jest poznać mocne strony miejsca, gdzie zamierzamy mieszkać.

"Największym człowiekiem jest ten, który jest panem samego siebie". Seneka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2014, 19:03
RE: Zalety inwestycji
dla mnie przede wszystkim niskie budownictwo, wg planu ma byc 147 lokali. 147 mieszkań, to tyle co w trzech klatkach schodowych bloku w którym mieszkam obecnie. Do szkoły podstawowej przysłowiowy rzut beretem Happy
26-12-2014, 19:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2014 19:14 przez Aniootek.)
Nie zamierzałam kupować mieszkania na Białołęce ani w ogóle po tej stronie Warszawy. Interesowała mnie raczej południowa część miasta (Mokotów, Gocław). Natomiast to osiedle przykuło moją uwagę niemalże od razu. Głównie przez to, że nie jest usytuowane wśród zabudowy z ul. Skarbka z Gór, gdzie tamta okolica przypomina mi Skorosze w Ursusie (tak wiem, Skorosze są dużo większe, ale wg mnie to moloch osiedlowy i tyle), czy też miasteczko Wilanów. MIASTA-MIASTECZKA! Tego chciałam uniknąć.
Tutaj powstaje kameralne osiedle z domami w zabudowie bliźniaczej, mniejsze od Wiśniowego Sadu, który znajduje się dosłownie kawałek obok.
Byłam w Wiśniowym Sadzie, zerknąć i przyjrzeć się jak to będzie mniej-a-więcej wyglądać Winking W.S. jest większym osiedlem a mimo to przytulnym i dość kameralnym w swojej wielkości.
Ponieważ Viva Garden nie będzie aż tak duże, tym bardziej w mojej opinii na tym powinno zyskać.

Kolejna rzecz to naprawdę solidny Developer i Wykonawca. Jak na razie prace budowlane idą bardzo dobrze. Prawdę mówiąc, domyślałam się że wszystko będzie ok (póki co tak jest Smile, ale nie spodziewałam się, że aż tak sprawnie będzie im to szło Smile

Komunikacja - przystanek autobusowy z połączeniem na Bródno, skąd odjeżdżają tramwaje do Centrum i metra. Za parę lat przy ul. Kondratowicza ponoć ma powstać metro Smile Oby Winking

Spokojna i bezpieczna okolica - wywiad przeprowadzony Smile

Bliskość centrum handlowego, szkół, i CH Marcpol bardzo dobrze wyposażone na drobne zakupy i to jakieś 100-200m od osiedla Smile

Fajne, dobrze rozplanowane mieszkania.

I oczywiście, najważniejsze CENA. Naprawdę jak na warszawski rynek nieruchomości, całkiem rozsądna cena za metr, która naprawdę idzie w parze z jakością (Victoria Dom na naprawdę świetne opinie). Nie to co JW, tanio ale i słabo. Proszę poczytać fora internetowe odnoszące się do inwestycji JW - mieszkańcy co i raz odradzają, skarżą się na zakupione mieszkania, że wilgoć, że grzyb na ścianie, że z wodą problemy itp. itd.

Dużym plusem jest także bliskość Trasy Toruńskiej. Wyjeżdżam z osiedla, jadę 2 km i już jestem na Trasie. W tej chwili są korki, z uwagi na remonty, ale jeśli skończą myślę że będzie to całkiem dogodna trasa.

Tyle z mojej strony. Jeśli ktoś ma podobne albo inne odczucia co do osiedla Viva Garden to zachęcam, piszcie! To forum jest w końcu dla Nas Smile Warto powymieniać się w wolnej chwili opiniami.

Pozdrawiam, A.

Nie zamierzałam kupować mieszkania na Białołęce ani w ogóle po tej stronie Warszawy. Interesowała mnie raczej południowa część miasta (Mokotów, Gocław). Natomiast to osiedle przykuło moją uwagę niemalże od razu. Głównie przez to, że nie jest usytuowane wśród zabudowy z ul. Skarbka z Gór, gdzie tamta okolica przypomina mi Skorosze w Ursusie (tak wiem, Skorosze są dużo większe, ale wg mnie to moloch osiedlowy i tyle), czy też miasteczko Wilanów. MIASTA-MIASTECZKA! Tego chciałam uniknąć.
Tutaj powstaje kameralne osiedle z domami w zabudowie bliźniaczej, mniejsze od Wiśniowego Sadu, który znajduje się dosłownie kawałek obok.
Byłam w Wiśniowym Sadzie, zerknąć i przyjrzeć się jak to będzie mniej-a-więcej wyglądać Winking W.S. jest większym osiedlem a mimo to przytulnym i dość kameralnym w swojej wielkości.
Ponieważ Viva Garden nie będzie aż tak duże, tym bardziej w mojej opinii na tym powinno zyskać.

Kolejna rzecz to naprawdę solidny Developer i Wykonawca. Jak na razie prace budowlane idą bardzo dobrze. Prawdę mówiąc, domyślałam się że wszystko będzie ok (póki co tak jest Smile, ale nie spodziewałam się, że aż tak sprawnie będzie im to szło Smile

Komunikacja - przystanek autobusowy z połączeniem na Bródno, skąd odjeżdżają tramwaje do Centrum i metra. Za parę lat przy ul. Kondratowicza ponoć ma powstać metro Smile Oby Winking

Spokojna i bezpieczna okolica - wywiad przeprowadzony Smile

Bliskość centrum handlowego, szkół, i CH Marcpol bardzo dobrze wyposażone na drobne zakupy i to jakieś 100-200m od osiedla Smile

Fajne, dobrze rozplanowane mieszkania.

I oczywiście, najważniejsze CENA. Naprawdę jak na warszawski rynek nieruchomości, całkiem rozsądna cena za metr, która naprawdę idzie w parze z jakością (Victoria Dom na naprawdę świetne opinie). Nie to co JW, tanio ale i słabo. Proszę poczytać fora internetowe odnoszące się do inwestycji JW - mieszkańcy co i raz odradzają, skarżą się na zakupione mieszkania, że wilgoć, że grzyb na ścianie, że z wodą problemy itp. itd.

Dużym plusem jest także bliskość Trasy Toruńskiej. Wyjeżdżam z osiedla, jadę 2 km i już jestem na Trasie. W tej chwili są korki, z uwagi na remonty, ale jeśli skończą myślę że będzie to całkiem dogodna trasa.

Tyle z mojej strony. Jeśli ktoś ma podobne albo inne odczucia co do osiedla Viva Garden to zachęcam, piszcie! To forum jest w końcu dla Nas Smile Warto powymieniać się w wolnej chwili opiniami.

Pozdrawiam, A.
16-01-2015, 11:19
a jak sprawa dojazdu do samej trasy torunskiej ranem, wydaje sie że polowa bialoleki jezdzi Białołęcką, czy nie ma jednego wielkiego korka ranem na Białolęckiej?
20-01-2015, 11:18
Jak wygląda rano dojazd Białołęcką nie mam pojęcia, bo mieszkam obecnie w zupełnie innej dzielnicy, daleko od Białołęki, więc nawet nie mam jak sprawdzić. Za to byłam kiedyś popołudniu w tych okolicach około 17-tej i było OK.
Szkoła podstawowa fantastycznie blisko, raptem po drugiej stronie ulicy. Natomiast z gimnazjum już problem, dość daleko, dziecko będzie musiało autobusem podjeżdżać na ulicę Ostródzką.
23-01-2015, 22:13
Aniootek, czy ty przypadkiem nie jestes pracownikiem dewelopera...?Smile)) Twoj opis to jakbym czytal reklame powstającego osiedla heheSmile
Tez bralem pod uwage to osiedle pol roku temu. Bardzo podobaly mi sie rozklady mieszkan, zlaszcza jedno mi sie spodobalo na 1 pietrze, od poludnia, 46m, 3 pokoje, zajebiaszcze poprostu, z garazem podziemnym. Cena tez fajna. Bylem nawet na rozmowie u doradcy kredytowego.
Niestety po dluzszym przemysleniu tematu zrezygnowalem. Osiedle jest ladne, bloki niskie ale ta okolica... Wszedzie daleko, takie pustkowie troche jak dla mnie. Wiem, to kwestia gustu.
Wybralem Chrzanów, blisko obwodnica, moze stacja metra za 10-15 lat 300m od bloku ale niestety cena tez wieksza bo 6100m. Kupilem mieszkanie mniejsze 39.40m ale moim zdaniem w lepszym miejscu. Szkoda ze za Chrzanowie nie powstalo to Viva Garden z tymi cenami bo na pewno bym kupilSmileSmileSmile
28-01-2015, 22:07
Hehhe nie nie jestem pracownikiem dewelopera Smile Po porstu jestem bardzo zadowolona z wyboru, a proszę mi uwierzy, że baaardzo ciężki było znaleźć mi tak fajną inwestycję. Ja jestem zmotoryzowana więc dla mnie akurat kwestia komunikacji nie jest priorytetem, a gdyby auto się zepsuło to jest dobre połączenie autobusowe blisko osiedla (z 5min może mniej piechotą), a na Kondratowicza ponoć za kilka lat ma powstać stacja metra! O! Smile Mam nadzieję, że w Vivie będą mieszklai sami tacy zadowoleni klienci jak ja (póki co Winking praca na budowie wre Smile Aniootek

Co do korków w godzinach porannych to takowych nie zauważyłam (chyba że trafi się akurat jazda za autobusem który ma kilka przystanków po drodze to wtedy stoimy kiedy i autobus :/ urocze dwa pasy ruchu, a wyprzedzić albo się uda albo się nie uda, w zależności ile aut z przeciwka jedzie Smile logiczne. Nawet jeśli korek by powstał to można wyjechać na Bródno od strony Annopola, czyli jakby z tyłu osiedla, sprawdziliśmy Smile
05-03-2015, 12:34
Często bywam obok na Wiśniowym Sadzie, i nie spotkałem się na Białołęckiej z jakimikolwiek korkami czy to rano do Trasy Toruńskiej, czy wieczorem w drugą stronę. Poza jednym przypadkiem wypadku na Toruńskiej. Komunikacyjnie bardzo dobre miejsce, ale piszę to jako zmotoryzowany. Komunikacji nie ocenię
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.